E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

E ngatërrojnë për latine, reagon Linda Halimi: Jam shqiptare krenare nga Kosova

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej më shumë se një dekade jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është e martuar me reperin Big D, dhe së bashku kanë një vajzë

Megjithëse e ka potencuar gjithnjë me krenari origjinën e saj shqiptare, Linda kohëve të fundit ka hasur në komente të ndryshme në rrjetet sociale, që e ngatërrojnë atë për latine.

Mu për këtë arsye, ajo bëri një reagim në InstaStory, ku tka theksuar edhe njëherë prejardhjen e saj nga Kosova.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

“Unë nuk jam latine! Unë jam shqiptare! Jam e kënaqur, sepse i dua shumë latinët e mi dhe sinqerisht të gjithë, por për t’ju përgjigjur gjithë mesazheve, unë jam shqiptare krenare nga Kosova”, ka shkruar Lindita.

Këngëtarja e njohur përndryshe vitin e kaluar, u kthye në Kosovë pas disa vitesh, gjersa kishte menduar realizimin e një projekti që përfshinte një proces dobësimi për njerëzit në mbipeshë, por që nuk u realizua për shkak të pandemisë.

Foto: Linda Halimi/Instagramspot_img
spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img