E diel, 26 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Dyqani i cili punon gjatë ditës së Fitër Bajramit, del me postim kreativ për klientët e tij

Duhet lexuar

spot_img

Gjatë festës së Fitër Bajramit edhe pse është ditë feste, një biznes ka vendosur që përmes kreativitetit t’i informojnë klientët e tyre se do të punojnë.

French City Chicken përmes një postimi në Facebook ka informuar klientët e tyre se do të punojnë edhe në ditë feste.

Pulen sigurt ki,
Veq orizin ki me zi

Ditën e Fiter Bajramit punojmë, por vetëm me porosi!

Porositë i pranojme deri më 12.05.2021

Ju shërbejmë nga ora
09:00 deri në 12:00 në 2 lokacione:

1.Mati 1
2.Fushë Kosovë

French City Chicken njihet si një ndër bizneset e pakta të cilët bëjnë pregaditjen e pulave më të mira në vend.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo