E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Dy rikthime të rëndësishme te Real Madridi, shtatë lojtarë mbeten ende jashtë

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Zinedine Zidane ka filluar t’i rikuperojë lojtarët e lënduar përpara ndeshjes që Real Madridi e zhvilluan kundër Valencias të dielën.

Të dy Dani Carvajal dhe Lucas Vazquez janë kthyer në stërvitje me skuadrën këtë të enjte në mëngjes, duke i dhënë trajnerit një shtytje shumë të nevojshme.

Por Sergio Ramos, Alvaro Odriozola, Eder Militao, Marcelo, Fede Valverde, Eden Hazard dhe Rodrygo Goes janë të gjithë akoma jashtë shkaku i problemeve me dëmtimet, dhe të gjithë do të humbasin ndeshjen e fundjavës.

Toni Kroos gjithashtu do të kthehet në ekip, pasi ka humbur ndeshjen ndaj Getafe për shkak të pezullimit.

Pas ndeshjes kundër Valencia, Real Madrid do të ketë një javë të lirë që do t’i lejojë vetës që të përgatitet për ndeshjen e tyre të parë në Ligën e Kampionëve kundër Atalantas.

Zidane shpreson që Valverde të kthehet në kohë për të luajtur ndaj italianëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -