E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Dy persona besohet se ndërruan jetë si pasojë e temperaturave të ulëta në Teksas

Duhet lexuar

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Ja çfarë duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë e bukur nëse ju...

Ky është gabimi më i keq që mund të bëni kur përpiqeni të flini natën

Kur e kemi të pamundur të biem në gjumë, instinkti ynë i parë është që thjesht të qëndrojmë në...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Dy njerëz në Teksas besohet se ndërruan jetë për shkak të temperaturave të ulëta dhe ndërprerjes së energjisë, thonë zyrtarët, derisa stuhitë e pazakonta goditën pjesë të mëdha jugut në SHBA.

Sipas The Guardian, përcjell Telegrafi, autoritetet raportuan se dy burra u gjetën të vdekur përgjatë rrugicave në zonën e Houston.

Shkaqet e vdekjes ende janë në proces, mirëpo, zyrtarët deklarojnë se temperaturat mund të jenë arsyet dyshuese.

Pjesa më e madhe e kryeqytetit shtetëror të Austin nuk kishte energji elektrike dhe disa njerëz po përpiqeshin të flinin në makinat e tyre derisa ndiznin motorin për ngrohje.

Më në perëndim, San Antonio po zhvillonte ndërprerje të kontrolluara të energjisë në mënyrë që të ruhen furnizimet e energjisë gjatë mbingarkesës sipas kërkesës dhe në disa raste po furnizohen me energji vetëm për 10 minuta në orë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -