E martë, 14 Shtator, 2021
No menu items!
spot_img

Dy arinj erdhën të freskoheshin në liqen, pushuesit nuk mund të besonin atë që po shihnin

Duhet lexuar

spot_img

Një tronditje e vërtetë u përjetua nga të gjithë ata që erdhën të lahen në Liqenin Tahoe të Kalifornisë disa ditë më parë.

Gjegjësisht, një ari nënë eci me këlyshin e saj në një plazh me rërë në qytetin e South Lake Tahoe. Ata vendosën të kërkonin strehim nga nxehtësia në një liqen freskues.

Njerëzit lanë peshqirë, lodra dhe gjëra të tjera dhe u turrën në anën tjetër të plazhit me celularët e tyre për të kapur skenën e mahnitshme para tyre.

Ndryshe, regjistrimi është parë më shumë se 8.4 milionë herë

 

mama bear in lake tahoe California #laketahoe #mamabear #babybear #summervibes #southlaketahoe2021

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo