E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Dua Lipa duket në top-formë teksa bën yoga në shtëpi

Duhet lexuar

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Dua e nis ditën me aktivitete fizike.

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe, të realizuara teksa po bënte yoga në shtëpi,

Ajo bëri të ditur se dita e saj po fillon me këtë aktivitet teksa gjendet pranë partnerit në Los Angeles.

Këngëtarja ishte veshur me veshje sportive me ngjyrë rozë dhe të barhdë, ndërsa dukej në formë shumë të mirë.

Dua Lipa aktualisht po e shijon suksesin e këngës “We’re good”, ndërsa pritet të sjell edhe shumë projekte të reja gjatë këtij viti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -