E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Dorëzohet Spanja, pranon të luajn në territorin e vet me Kosovën.

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Tashmë dhe është zyrtare, Federata Spanjolle e futbollit ka pranuar që ndeshjen me Kosovën në Kampionatin Botëror 2022 ta zhvillojë në Sevilla.

Përkundër që Spanja nuk e ka njohur ende Kosovën si shtet, ndeshja për kualifikimet për Botërorin e Katarit do të luhet në Sevilla

Por, kujtojmë se para disa javësh, zyra e UEFA-s i kishte thënë IndeksOnline se kjo ndeshje do të luhej në Malaga, por sot dhe zyrtarisht u vendos se kyr takim do të luhet në stadiumin e Sevillas

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -