E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Donin të bënin një video për TikTok, dy nxënëse ruse i vunë flakën gati 200 tonë kashte

Duhet lexuar

spot_img

Dy vajza në Rusi i vunë flakën gati 200 tonë kashte, duke shkaktuar dëme të mëdha, ndërsa përpiqeshin të bënin një video për TikTok.

Sipas medieve të huaja,  rreth 195 ton kashtë u tha se ishin djegur në zonën rurale jo shumë larg qytetit të Permit, rreth 1,200 kilometra në lindje të Moskës.

Të dy nxënëset kishin ikur nga vendi i ngjarjes pasi dështuan përpjekjet e tyre për të ndaluar flakën.

Ata pranuan në polici pak kohë më vonë se kishin bërë një video të TikTok kur ndodhi incidenti.

Autoritetet u thanë vajzave se përveç shkaktimit të dëmeve të mëdha, ato kishin vënë në rrezik jetën e tyre në përpjekjen për të bërë videon.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo