E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Don Xhoni vjen me imazhe të reja, kësaj radhe praktikon gjuajtje me armë

Duhet lexuar

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Zvicra ndalon mbulimin e fytyrës, vjen reagimi i myslimanëve

Zvicra votoi ngushtë në një referendum për të ndaluar gratë të veshin burka ose veshjet që mbulojnë fytyrën në...

MC Kresha dhe Lyrical Son lansojnë këngën e re “Criminal Immigrant”

Dyshja e njohur, MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Ata tashmë e kanë...

Rep-artisti me prejardhje nga Drenasi, Don Xhoni, është ndër më të komentuarit kohëve të fundit.

Ai përmes rrjeteve sociale ndan shumë informacione, sa i përket jetës dhe karrierës së tij profesionale.

Ndërkohë, në një postim të fundit, Don shihet duke praktikuar gjuajtje me armë.

Të tilla imazhe reperi i ka publikuar në Instagram, ndërsa mori vëmendje të madhe nga mijëra ndjekësit.

Theksojmë se ai është duke u përgatitur edhe për projektin e ri muzikore, derisa po punon me producentin Mixey.

“Kokaina” në anën tjetër është hiti tij I fundit, që deri më tani ka grumbulluar 21 milionë klikime në kanalin YouTube.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -