E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Duhet lexuar

spot_img

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, reperi i njohur i skenës, Don Xhon, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Maffia” titullohet kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanrit hup-hop.

Muzika është realizuar nga producenti Rrzon, ndërsa ‘beat’-i nga: Rrzon, Pllumbi dhe Torch Music.

Ndërkohë për tekstin është kujdesur vet reperi, emri i vërtetë i të cilit është Xhonatan Isufi.

Klipi i këngës është realizuar në Kosovë nga produksioni Sekuencë Studio.

Don Xhoni përndryshe është shumë aktiv me projekte të shumta muzikore, të cilat priten gjithmonë mirë nga publiku.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img