E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Don Xhoni dhuron Iftar për shtëpinë e të moshuarve

Duhet lexuar

spot_img

Reperi i njohur ka dhuruar Iftar për shtëpinë e të moshuarve.

 

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni, ka pak kohë që ka filluar karrierën e tij në muzikë,

Përmes rrjeteve sociale ai shfaqet si një person mjaft modest e i thjeshtë i cili falënderon Zotin tejet shpesh për suksesin e tij në karrierë.

Si duket Don Xhoni së fundmi ka vendosur që të dhurojë një iftar për shtëpinë e pleqve të drejtuar nga Halil Kastrati i cili ky i fundit ka ndarë imazhin me Don Xhonin duke e falënderuar atë për mbështetjen.

“Sot Iftari te shtepia e te moshuarve u dhurua nga Xhonatan Isufi DON XHONI”, shkroi Halil Kastrati.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo