E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

Duhet lexuar

spot_img

Një grup miqsh luajtën futboll në shesh lojërash dhe provuan një dron të ri.

Një lojtar goditi në portë, por topi doli nga fusha.

Në atë moment, një burrë dhe një vajzë erdhën duke vrapuar në mënyrë rekreative.

Burri u ndal dhe tentoi ta gjuante topin përsëri në fushë, por në vend të fushës ai goditi vajzën.

Video është shpërndarë jashtëzakonisht shumë në internet.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img