E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Djali përkulet dhe i bënë një foto te pasmeve te vajzës në palestër dhe ua tregoi miqve të tij

Duhet lexuar

spot_img

Julia ishte duke filmuar stërvitjen e saj, kështu që kapi momentin kur një i ri u përkul pas saj dhe i pikturoi të pasmet. Ajo iu afrua, dhe ai mohoi gjithçka. Pastaj ajo thirri stafin …

Influencesja i fitnesit Julia postoi një video në TikTok që tregon një të ri duke fotografuar vithet e saj ndërsa ishte duke ushtruar.

Julia ishte duke filmuar stërvitjen e saj, kështu që ajo kapi momentin kur i riu u përkul pas saj dhe e bëri një foto të pasmeve të saj,

Regjistrimi është bërë në janar, dhe influencuesja e ka publikuar tani dhe i pyeti ndjekësit e saj se çfarë mendojnë.

was honestly gonna post this on here when it happened but it was a bit too sensitive at the time lol. genuinely curious what you guys think♬ original sound – julia

 

Kjo video tashmë ka mbledhur mbi 17 milionë shikime, dhe Julia më vonë postoi një video tjetër në të cilën zbuloi se kishte njoftuar stafin e palestrës për problemin e saj.

Stafi i palestrës e paralajmëroi, dhe ai mohoi gjithçka dhe me zemërim u largua nga palestra. Julia pretendon se ai më vonë e gjeti atë në rrjetet sociale dhe i dërgoi asaj një mesazh.

“Kjo ngjarje ishte në janar. Pasi e postova videon në TikTok, djali e pa videon time dhe më kontaktoi. Ai mohoi gjithçka përsëri dhe më shkroi disa ofendime, dhe unë nuk iu përgjigja.Nuk e di nëse ai vazhdon të shkojë në atë palestër sepse unë nuk u paraqita atje pas kësaj. Mendova të heshtja dhe të mos bëja skenën, por kur pashë një vajzë tjetër që po afrohej, kuptova se duhej të reagoja”, shpjegon Julia më tej.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img