E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Duhet lexuar

spot_img

Michael Hyssong, njeriu prapa kanalit në YouTube Street Speed ​​717, bëri një kërcim të madh pasi u hodh me Ram TRX mbi një lumë në fillim të vitit.

Videoja ka grumbulluar gati dy milionë shikime në vetëm tre muaj, kështu që duhet të jetë e famshme dhe për këtë arsye edhe fitimprurëse.

Këtë herë, ai përdori automjete shumë më të shtrenjta duke kërcyer me një Lamborghini Urus mbi një Aventador.

Lamborghini Urus në të vërtetë i përket gruas së tij, ndërsa super vetura V12 është pjesë e flotës së tij personale.

Duke marrë parasysh që kanali i tij në YouTube është plot me përmbajtje të shkatërrimit të automjeteve, është e sigurt të thuhet se ai nuk do të heqë dorë nga kjo lloj përmbajtje së shpejti.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img