E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Djali kërcënon nënën dhe vëllain në Prishtinë, ia drejton armën edhe policëve

Duhet lexuar

spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Prishtinë ka kanosur nënën dhe vëllain, ndërsa më pas ka drejtuar armën edhe nga zyrtarët policor.

Rasti ka ndodhur të enjten në Prishtinë, në ora 20:00

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, ka kanosur me jetë nënën dhe vëllain e tij viktimat kosovarë. I dyshuari ishte i armatosur dhe kishte drejtuar armën nga zyrtarët policor.  Për arsye të sigurisë, janë evakuuar banorët e ndërtesës. Zyrtarët policor kanë arrit të arrestojnë të dyshuarin”, thuhet në raport.

Gjatë kontrollimit të banesës së të dyshuarit, janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tre fishek, një thikë, një shufër, një fishek, një jelek ushtarak, një maskë dhe një foto-aparat. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img