E diel, 26 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Diskotekat nuk respektojnë Ditën e Zisë, me të madhe organizojnë ndeja

Duhet lexuar

spot_img

Sot në Kosovë zyrtarisht është shpallur ditë zie për nder të viktimave të aksidentit të autobusit gjatë ditës së djeshme në Kroaci, ku mbetën të vdekur 10 persona.

Megjithëse shumë aktivitete janë pezulluar  ose janë shtyrë për një datë tjetër për nder të viktimave dhe familjarëve të tyre, organizimet në disa nga diskotekat e vendit nuk kanë pushuar,

Siç shihet në rrjetet sociale si Instagram, emra të njohur të estradës do të perforojnë sonte në disa nga klubet e natës në Prishtinë e Gjilan.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo