E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Diellza Rexhepi 19 Vjeçarja i bie pishman tërhiqet nga lista e AAK-së për deputete

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

19 Vjeçarja Diellza Rexhepi që është më e reja në moshë në listën e kandidatëve për deputetë nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka hequr dorë nga kandidimi.

Ajo në një prononcim për Klan Kosova ka thënë se arsyet e tërheqjes nga kjo garë janë personale.

Edhe AAK sikurse partitë tjera publikoi të shtunën më 16 janar listën e kandidatëve për deputetë në legjislaturën e tetë të Kuvendit të Kosovës

Një prezantim të kandidatëve e posaçërisht atyre si më të rinj në moshë gjatë ditës së sotme ia bëri edhe kreu i këtij subjekti politik, Ramush Haradinaj.

“Më e reja në moshë në listën e kandidatëve të Aleancës, është nëntëmbëdhjetë vjeçarja nga Kopiliqi i Epërm Diellza Rexhepi, bijë e invalidit të luftës Naser Rexhepi. Ajo është laborante e Biologjisë. E përgëzoj për guximin dhe ambicien e saj për të qenë pjesë e Kuvendit të Republikës së Kosovës”, ka shkruar ai në Facebook

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -