E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Dhurata Dora ,publikon foto sexy në Instagram

Duhet lexuar

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka –...

Pse bebet mbajnë aromë më tërheqëse sesa fëmijët e rritur?

Aroma e butë e një të porsalinduri te prindërit ngjall ndjenja të forta dhe i inkurajon ata të kujdesen...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Është njëra prej këngëtarëve që nuk ka vetëm famë në trojet shqiptare 

Bashkëpunimi i saj me Solking ka bërë që ajo të jetë njëra prej këngëtarëve me të kërkuara sot edhe jashtë Kosove, derisa ka bashkëpunime me Matre Gims.

Në fundvit, Dhurata lansoi edhe këngën e saj të re “Harrom” një këngë që është klikuar më shumë se 7 milionë herë. 

Por, sot Dhurata ka zgjedhur të postojë disa fotografi ku para aparatit bën fotografi porsi një vajzë lozonjare.

“Swipe for e smile”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -