E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Dera e një aeroplani Boeing 757 hapet gjatë fluturimit

Duhet lexuar

Kusari-Lila: LDK e zgjodhi Thaçin president, tash duhet ta votojë Osmanin

Deputetja e zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se përfaqësimi i një numri të madh...

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur me nota optimiste Presidentit...

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Menjëherë pas fillimit, dera e ngarkesës së aeroplanit u hap plotësisht.

Kur një Boeing 757 nga DHL u nis nga Leipzig / Halle në drejtim të Frankfurtit në Main, gjithçka përsëri dukej në rregull. Por menjëherë pas ngritjes, papritmas u hap një derë ngarkese në aeroplan.

 

Lartësia e fluturimit të Boeing 757 ishte rreth 1,500 metra në këtë kohë, dhe shpejtësia e fluturimit ishte rreth 500 km / orë.

Pilotët menjëherë u kthyen në Aeroportin e Leipzig / Halle,

 

Pilotët mund të ulen në mënyrë të sigurt

Vetëm 16 minuta pas ngritjes, aeroplani i ngarkesës ishte në gjendje të ulej i sigurt në pistë.

 

Pse dera e ngarkesës u hap plotësisht është ende e paqartë dhe tani është subjekt i hetimeve. Në një deklaratë fillestare , DHL tha se pjesë të vogla të kornizës së derës së ngarkesës u grisën gjatë fluturimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kusari-Lila: LDK e zgjodhi Thaçin president, tash duhet ta votojë Osmanin

Deputetja e zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se përfaqësimi i një numri të madh...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -