E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

Duhet lexuar

spot_img

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld.

Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit.

Adriana dhe Keith duket se kanë vendosur ta çojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld.

Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit.

Adriana dhe Keith duket se kanë vendosur ta çojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img