E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Deputetja e LDK-së: Vjosë ose reflekto, ose s’ke votë

Duhet lexuar

spot_img

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Valentina Rexhepi-Bunjaku i është drejtuar me disa “këshilla” pretendentes për presidente, Vjosa Osmani.

Rexhepi-Bunjaku i ka kërkuar Osmanit që të reflektoj sepse në të kundërtën nuk do ta votojnë.

Madje ajo i ka thënë Osmanit se në LDK ka mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë e te Albini po mëson të kundërtën e saj.

“Vjosë, në LDK ke mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë dhe punohet për to me dinjitet. Andaj të ofruam përkrahjen. Te Albini po mëson të kundërtën e saj dhe po manipulohesh!

O reflekto o s’ke votë Vjosë”, ka shkruar Rexhepi-Bunjaku.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

90 për qind e të rriturve kanë këtë problem të zakonshëm shëndetësor por nuk e kuptojnë – ja cilat janë simptomat

A e dini se çfarë po ndodh me veshkat tuaja? Nëse nuk jeni të sigurt, nuk jeni vetëm. Sipas hulumtimit...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img