E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Deputeti Haxhiu beson bindshëm në fitoren e PDK-së më 14 shkurt

Duhet lexuar

spot_img

Bekim Haxhiu, kandidat për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit beson bindshëm në fitoren e PDK-së në zgjedhjet që do të mbahen me 14 shkurt 2021 në Kosovë.

Ai këtë gjë e bën të ditur përmes postimeve në faqen e tij në Facebook ku nëpër të gjitha vizitat që ka realizuar deri tani, u prit nga numër i madh i simpatizantëve të kësaj partie.

Haxhiu kishte vizituar fshatin Tërstenik dhe nga kjo vizitë ishte ndarë shumë i kënaqur sepse sipas tij dhe fotografive të postuara, aty shihet se kishte mbreteruar atmosferë festive.

‘Sot në fshatin Tërstenik të komunës se Drenasit u prita nga qytetarë e simpantizantë të PDK-së nën tingujt e daullëve, në një atmosferë festive.Kjo atmosferë është sinjal i qartë i fitores së madhe me 14 shkurt. Kështu do të festojmë edhe pas rezultateve triumfuese të PDK-së.’ – kishte postuar Bekim Haxhiu në faqen e tij në rrjetin social Facebook.

Haxhiu kandidon në këto zgjedhjet me numrin 109.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo