E shtunë, 25 Mars, 2023
No menu items!
spot_img

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

Duhet lexuar

spot_img

Memphis Depay ka gjetur edhe golin e dytë me fanellën e Barcelonës, duke shënuar një supergol ndaj Stuttgartit.

Sulmuesi holandez u transferua si lojtarë i lirë te Barcelona në fillim të këtij muaji, pasi vendosi të ndahet me Lyonin.

Memphis Depay ka gjetur edhe golin e dytë me fanellën e Barcelonës, duke shënuar një supergol ndaj Stuttgartit.

Sulmuesi holandez u transferua si lojtarë i lirë te Barcelona në fillim të këtij muaji, pasi vendosi të ndahet me Lyonin.

Dhe ashtu siç ishin pritjet edhe dolën, pasi Depay po arrin të lë gjurmë qysh në ndeshjen e tij të parë si titullar me fanellën e Barcelonës.

Sulmuesi këmbëshpejtë ka shënuar tashmë edhe golin e dytë me Barcelonën, pasi pas golit me Giroan, ai ka shënuar edhe në miqësore ndaj Stuttgartit.

Depay shënoi një supergol në minutën e 21-të të ndeshjes, pas fillimisht bëri një driblim fantastik para goditjes.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo