E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Dëmton rrethojat dhe pengoj gjeodetin, arrestohet

Duhet lexuar

spot_img

Një person është arrestuar në Drenas, pasi që i njëjti kishte dëmtuar rrethojën në një vend punishte në zonën kadastrale të një kompanie investitorë, si dhe ka penguar personin zyrtar gjeodetin, i cili ishte duke i kryer punimet në vend punishten e lartcekur.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img