E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Demi Rose lë pak vend imagjinatë me këmishën e zbërthyer

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Një gjë e tillë vjen për shkak të informacioneve që ajo ndan me fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Ajo është e njohur në masë të madhe për pozat atraktive dhe provokuese, të cilat nuk i kursen asnjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Kështu në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka ngjallur reagime pozitive të ndjekësve me imazhet e shpërndara.

Demi u shfaq me një këmishë të zbërthyer, çka bëri që t’i theksohej gjoksi saj i formësuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -