E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Demi Rose fokuson gjoksin përmes bluzës së zbërthyer

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Demi Rose vazhdon të jetë ndër modelet me famë ndërkombëtare, më të komentuarat në rrjet.

Një gjë e tillë vjen pasi, ajo në rrjete sociale nuk i kursen fare pozat provokuese e tërheqëse.

Në një postim që ka bërë në Instagram, Demi ka nxitur reagime pozitive, përmes pozave që ka marrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Ajo shihej e ulur në një karrige, derisa theksonte gjoksin e bujshëm përmes bluzës së zbërthyer.

Flokët kësaj radhe i ka pasur të kapura mbrapa kokës, teksa për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të lehta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -