E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Duhet lexuar

spot_img

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e lartë ra nga pema, derisa ata po performonin në një park kalifornian.

Pamjet dramatike tregojnë degën që bie papritur pasi njerëzit ishin mbledhur për të parë shfaqjen në Qendrën Rekreative Mar Vista në Los Anxhelos fundjavën e kaluar.

Të pranishmit e tronditur mund të dëgjohen duke thirrur: ‘O Zot,’ ndërsa ata tentojnë të shpëtojnë, derisa dega të thyhet dhe të bie në tokë.

Për fat të mirë, askush, përfshirë anëtarët e grupit që po performonte nuk u lënduan kur dega e madhe ra në tokë.

Ngjarja ndodhi gjatë kufizimeve të coronavirusit në Kaliforni të cilat lejojnë ngjarje në natyrë me deri në 100 persona për sa kohë që ata qëndrojnë të distancuar nga shoqëria.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img