E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Debit kartelat bankare në formë vertikale, për herë të parë në Kosovë nga Banka TEB Sh.A.

Duhet lexuar

spot_img

Përkushtimi i vërtetë i qëndron kohës së përdorimit dhe përkushtimi i Bankës TEB, si lidere në tregun e kartelave bankare në Kosovë është dëshmuar prej më se 13 vitesh.

Risia më e fundit që Banka TEB sjellë ndër kartelat bankare në Kosovë është disejne vertikal i kartelave Debit me emrin Starcash.

Starcash Debit është produkt unik i llojit të vet jo vetëm në Kosovë, por edhe në rajon.

Starcash kartela vjen me dy disajne, me qëllim t’i përshtatet secilit klient.

Me Starcash, ju menaxhoni llogarinë tuaj rrjedhëse dhe mund të kryeni shërbime të ndryshme, si:

  • Pagesa pa komision në POS terminale brenda Kosovës, ndërsa për pagesa në POS terminalet e Bankës TEB ju fitoni 0.25% bonus për çdo blerje,
  • Tërheqje të parave të gatshme pa komision në të gjitha bankomatet e bankës TEB,
  • Transfere të brendshme bankare në të gjitha bankomatet e bankës TEB pa komision,
  • Pagesa e borxhit të kredit kartelës (Starcard) në ATM përmes – Starcash pa komision,
  • Pagesa pa prekje (contactless) në POS terminale,
  • 3D secure për blerjet online me Starcash.
  • Deponim të parave në ATM pa komision,

TEB Bankë për një botë në lëvizje!spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img