E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e parë për asambleist në Prishtinë

Duhet lexuar

spot_img

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka prezantuar kandidatin e parë për asambleist në kryeqytet.

Bëhet fjalë për Muhamet Kasabaqin, të cilin Haradinaj e quajti si njeri i vlerave qytetare të Prishtinës së vjetër dhe artitekt i zoti, njofton InKosova.

“Sot po fillojmë me nominimet për garën e Asamblesë së Prishtinës, ku isha i nderuar me këtë nisje të mbarë, me Mehmet Kasabaqin, një njeri i vlerave qytetare të Prishtinës së vjetër dhe profesionist i zoti në fushën e arkitekturës”, ka shkruar Haradinaj.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img