E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

“Dashuria nuk njeh moshë”, aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re

Duhet lexuar

spot_img

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry.

58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë.

Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja i shkroi: PO, Të dua!

Wayne rrëfeu se nuk është shoqëruar ndonjëherë me një femër mbi 30 vite me të re.

Kujtojmë që Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019.

Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img