E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Dafina Zeqiri vjen me fotografi artistike, ekspozon linjat trupore ndërsa pozon në stilin e femrave të mitologjisë

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga aktivitetet e përditshme.

Së fundmi, Dafina publikoi për fansat disa fotografi artistike në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku u shfaq me një model interesant flokësh.

Në një nga imazhet, Zeqiri ka pozuar edhe medias prej mikeshave të saj më të mira, duke pozuar së bashku në stilin e femrave të mitologjisë së lashtë.

“Nëse do të kishe katër dëshira, cila do të ishte e jotja”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografitë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta prej ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar këngëtaren për vijën e saj trupore.

Dafina përndryshe vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, të cilat priten kryesisht mirë nga fansat e saj.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -