E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Conte: Nuk e kam kërkuar Dzekon, Sanchez është lojtar i Interit

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka thënë se ai i ka kërkuar klubit që të nënshkruajë me Edin Dzekon.  

Interi dhe Roma janë në bisedime për një marrëveshje të mundshme shkëmbimi midis Edin Dzeko dhe Alexis Sanchez.

“Unë nuk u kam kërkuar asgjë pronarëve. Unë gjithmonë kam thënë se do të mbajmë lojtarët tanë deri në fund të sezonit”.

“Unë nuk do të flas për Dzekon, sepse ai është një lojtar i Romës dhe unë respektoj klubin e tij dhe lojtarët e mi. Situata është e qartë, askush nuk po largohet, përveç nëse dikush është i pakënaqur dhe dorëzon një kërkesë transferimi”.

“Nëse do të kemi një shans për të bërë diçka pa shpenzuar para, atëherë mund ta bëjmë. Ne vetëm mund të punojmë dhe të qëndrojmë të qetë. Nuk i dua këto shpërqendrime në ekipin tim”.

“Sanchez është një lojtar i Interit dhe duhet të mbetet i përqendruar”, ka thënë Conte në konferencë për shtyp.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -