E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Çka kërkuan më së shumti në youtube kosovarët për muajin janar?

Duhet lexuar

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka –...

Pse bebet mbajnë aromë më tërheqëse sesa fëmijët e rritur?

Aroma e butë e një të porsalinduri te prindërit ngjall ndjenja të forta dhe i inkurajon ata të kujdesen...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kosova është ndër vendet evropiane ku qasja në Internet është  shumë e madhe, madje sipas disa matjeve të bëra, janë diku rreth 93 për qind në mos më shumë e kosovarëve që kanë qasje në Internet.

E kjo ka mundësuar që çdokush të informohet dhe të kërkojë të marrë informacione të ndryshme në kohë reale.

Mirëpo nuk është vetëm informacioni ai, që kërkojnë kosovarët. Argëtimi është një ndër pjesët e tjera që pa dyshim ka një rol të veçantë në jetën tonë.

E lidhur me këtë kosovarët gjatë muajit janar, në një ndër platformat më të rëndësishme, youtube, kanë kërkuar më së shumti serialin vendor “Çka ka shpia”.

Ky serial është pasuar më pas nga emisioni “Përputhen”.

Pas tyre menjëherë vend ka zënë reperi Mozzik, i cili sipas kësaj matjeje është renditur në vendin e tretë, për t’i lënë radhën  këngës “Më fal”.

Në radhë vazhdon reperja e këngëtarja Tayna, e cila pozicionohet në vendin e 5-të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -