E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Çifti i moshuar kërcen me shpirt të plotë

Duhet lexuar

spot_img

Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një çift i moshuarish kërceu me shpirt të plotë. Interneti e donte atë.

Një video e një çifti të moshuarish duke kërcyer me shpirt të plotë ka bërë përshtypje në internet pasi është bërë virale dhe është parë mjaft shumë deri më tash.

Klipi prej 15 sekondash është postuar në Twitter nga përdoruesi i mediave sociale Fred Schultz dhe ne jemi të sigurt që do ta shijoni.

Në klipin e shkurtër, gruaja, elegante me një fustan ngjyrë gështenjë dhe sandale të zeza, shfaqi hapa energjikë kërcimi me burrin e saj, që ishte i veshur me një këmishë me ngjyra të ndezura dhe pantallona të zinj.

Duket se çifti vallëzuan gjatë një ngjarjeje ndërsa një bandë muzikore luante në skenë dhe vendi ishte zbukuruar me tullumbace.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Audi do të ndalojë prodhimin e veturave me naftë dhe benzinë në vitin 2026

Sipas Sueddeutsche Zeitung, CEO i Audis. Markus Duesmann u bëri të ditur drejtuesve të tjerë të kompanisë se shkëputja...

Më shumë artikuj si kjo