E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Çfarë ka ndodhur mes Fifit dhe Luana Vjollcës, nuk flasin më? Ja detaji që ngriti dyshimet

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur Fifi dhe moderatorja Luana Vjollca, kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Fifi dhe Luana ishin shoqe për kokë, ndaj do të ishte e logjikshme që nëse s’i kishte bërë një urim publik, Luana të ishte të paktën e pranishme në festën e ditëlindjes së Fifit.

Mirëpo, u vur re se moderatorja s’bëri asnjë nga këto.

Fifi festoi mbrëmë 27 vjetorin me miq të shumtë e personazhe VIP, por Luana s’u duk gjëkundi.

Dy vajzat vazhdojnë ta ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale por nëse më parë s’ndalonin dedikimet e bukura publike, por për ditëlindjen e Fifit moderatorja heshti.

Kjo gjë shtoi dyshimet se mes tyre mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim që mund të ketë prishur paska marrëdhënien, mirëpo ende nuk dihet çfarë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img