E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
No menu items!
spot_img

Teknologji

Huawei mund të merr dritën e gjelbër për operim në Gjermani, por qeveria e këtij vendi ka një kusht për kompaninë kineze

Qeveria gjermane të enjten edhe më shumë i është afruar lejimit të përdorimi të teknologjisë së Huawei sa i përket rrjetit 5G të telefonisë mobile, duke i dhënë një lloj “fitore të vogël” kompanisë kineze në kontinentin evropian, shkruan...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...