E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Seksi dhe Dashuria

Kini pak durim, vajza: Ja në ç’moshë do të vijnë orgazmat më të papara!

Nëse ndjeni vështirësi në arritjen e orgazmës, nuk jeni të vetmet. Një në tre 3 gra has probleme për të arritur kënaqësinë seksuale, ndërsa 80% e femrave e kanë të vështirë të arrijnë orgazmën vetëm përmes seksit vaginal. E megjithatë,...

Grekët e lashtë bënin seks deri në 12 herë në ditë

Koncepti i martesës dhe rregullat martesore për të bërë dashuri që ekzistojnë sot ishin krejtësisht të panjohura në Greqinë e Lashtë. Femrat kishin si qëllim të kënaqnin meshkujt dhe përdornin metoda nga më të ndryshmet, disa prej të cilave klasifikoheshin...

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në shtëpi me partnerin e tyre duke parë Netflix dhe duke ngrënë pica. Por shumica e njerëzve janë në kërkim të...

Provoni ta kënaqni të dashurën tuaj me këto teknika të cilat mbahen në mend

Me ndihmën e këtyre lëvizjeve të thjeshta të kërdhokullave, do t’i krijoni partneres suaj kënaqësi të paharrueshme Ekzistojnë shumë mënyra që të përdorni kërdhokullat tuaja për ta shtuar kënaqësinë seksuale. Nëse deri tani këtë nuk e keni ditur, po ju tregojmë...

“Dashuria nuk njeh moshë”, aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry. 58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë. Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe a janë biondet me të vërtetë më tërheqëse? Sa ndikim kanë rrobat që një vajzë të jetë atraktive? Shkencëtarët kanë shqyrtuar...

Ky është pozicioni i seksit që garanton orgazmën për femrat

Nëse keni vështirësi që të arrini orgazmën, ky pozicion iu garanton suksesin.   Me situatën e pandemisë vitin e fundit, edhe seancat intime me partnerët kanë qenë më të rralla dhe të vështira për të gjithë. Mirëpo vetëm pse situata nuk është...

Lëshoni frenat: Qe se si duhet të lirojnë zëra gratë – kështu i eksitojnë burrat

Shumica e grave ndjekin rregullin gjatë seksit – “qetë dhe shpejt”, gjë që është e gabuar Lirimi i tingujve është diçka që ndikon në mënyrë magjike në ndjenjën e kënaqësisë. Kur lirojmë tinguj në jetën tonë, ne në të vërtetë...

Gabimet në shtrat për shkak të të cilave femrat japin “kartonin e kuq”

I bëni këto gabime në seks? Ja cilat gabime në seks çiftet më së shpeshti i bëjnë dhe si t’i zgjidhin ato Me siguri këtë tashmë e dini, mirëpo seksi është njëri ndër “përbërësit” kryesorë të lidhjes së gjatë dhe...

Top 5 befasi unike për këtë Shën Valentin që duhet t’i provoni

Shën Valentini është te dera dhe për shkak të punës e angazhimeve ende nuk keni vendosur për mënyrën si do të befasoni njeriun e jetës? Atëherë në këtë artikull jeni në vendin e duhur. Ekzistojnë dy gjëra që duhet t’i...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...