E enjte, 30 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Këshilla për kafshët

Sorrat, korbat dhe njerëzit ndajnë një gjë të përbashkët

Janë shumë më të zgjuar, nga sa mendohej Tashmë është zbuluar që sorrat e dinë kush u lë ushqim. Dhe jo vetëm kaq, por ata do t’u sjellin miqve të tyre njerëzorë gjëra të ndryshme që i gjejnë si shenjë...

Këshillat më të mira për prezantimin e një qeni të ri me fëmijët tuaj

Një qen në familje mund të krijojë kujtime të mrekullueshme për fëmijët tuaj. Mund t’i mësojë ata për përgjegjësinë dhe do t’u japë atyre një shok shumë të dashur për lojë. Por, gjithnjë ia vlen të kujtohet se qentë...

Cila erdhi e para, pula apo veza?

Cila erdhi e para, pula apo veza? Pula, jo, veza, jo, pula, jo, veza. Është e mjaftueshme për ta bërë kokën të rrotullohet menjëherë nga qafa juaj. Në thelb, shumë, shumë kohë  më parë ishte një zog si pula. Ajo...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...