E shtunë, 23 Tetor, 2021
No menu items!
spot_img

Sporte Luftarake

Conor McGregor sqaron se përse u pensionua nga UFC

Conor McGregor do të rikthehet në këtë fundjavë në Oktogon për t’u përballur me Dustin Poirierin edhe pse në vitin e kaluar kishte marrë vendimin për pensionim. Si në këtë rast, ishin edhe dy herë të tjera kur ai kishte...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...