E diel, 26 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Yjet

Bebe Rexha: Qava tërë natën në mbrëmjen kur nuk e fitova çmimin ‘Grammy’

Ka shumë bashkëpunime në albumin e ri të Bebe Rexhës, me titull “Better Mistakes”, të cilin ajo e publikoi javën e kaluar. Bashkëpunimet në albumin e ri të shqiptares përfshijnë emrat e njohur si: Doja Cat, Travis Barker dhe Ty...

Madonna edhe në të 62-at shfaqet e mrekullueshme me fizikun e formësuar

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Madonna, vazhdon të mahnit ndjekësit e saj. 62-vjeçarja ka shfrytëzuar mundësinë për të ndarë disa imazhe, me të cilat mori vëmendje të madhe, shkruan Daily Mail. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ u pa me një pozë interesante, ndërsa ‘përqafonte’...

Bebe Rexha thotë se ka qenë në lidhje me femra të famshme në të kaluarën

Bebe Rexha ka folur haptazi së fundmi në lidhje me seksualitetin e saj dhe disa marrëdhënie të mëparshme në të cilat ka qenë e përfshirë. Këngëtarja 31 vjeçare zbuloi se beson se seksualiteti është ‘një shkallë’. Ajo i tha Gay Times, “A...

Arilena shkëlqen në imazhet me këmishë nate

Arilena duket mahnitëse në fotot e fundit. Arilena Ara është një ndër emrat më të dashur për publikun, e cila njihet edhe për zërin unik, shkruan lajmi.net. Këngëtarja merr vëmendje të madhe me paraqitjet atraktive në rrjete sociale, ku shumë herë...

Will Smith tregon se ka shtuar disa kilogramë: Do bëhem i sinqertë, jam në formën më të keqe të jetës time

Aktori i popullarizuar amerikan, Will Smith, duket se ka bërë një ndryshim në pamje. Megjithëse ylli i “Men in Black” është mësuar të fitojë e të humbasë peshë për rolet e tij, në këtë imazh ai ka zbuluar barkun në...

Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në rroba-banje

Modelja Demi Rose ka vazhduar provokimet në rrjete sociale. Ajo cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë. Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën. Demi është mjaft...

Soni Malaj ndahet nga i fejuari pas bashkëpunimit me Flori Mumajesin?

Këngëtarja, Soni Malaj është prej 6 vitesh në një lidhje që është bërë zyrtare edhe me fejesë me Klevin. Megjithëse kanë mbajtur një marrëdhënie private dhe larg syrit të medias, disa detaje janë marrë vesh për raportin e tyre. Sipas...

Gjërat që mund të mos i dini për aktorin Christian Bale

Në Hollywood, është e rrallë që aktorët fëmijë të mbajnë suksesin e karrierës në moshën e rritur; është më e rrallë akoma që dikush të bëhet një talent përcaktues i brezit të tij. Që nga roli i tij i...

E shpallur femra më e bukur në botë, Olivia Culpo vazhdon të magjepsë me dukjen e saj

Modelja dhe influencuesja amerikane, Olivia Culpo, nuk ndiqet nga pothuajse pesë milionë njerëz në Instagram pa ndonjë arsye. Ish-Miss Universe dhe influencuese e modës, elegante, moderne dhe e butë, me një dozë të mjaftueshme tërheqjeje seksi, ajo nuk pushon së...

Rita Ora ёshtё caktuar tё drejtoj programin e radio stacionit ‘TikTok Trending’ në Australi 

Rita Ora do të drejtoj programin nё stacionin e ri tё radios dixhitale australiane TikTok dhe iHeartRadios. Këngëtarja bjonde ka qenë e angazhuar në Australi duke filmuar sezonin e ri të ardhshëm të ‘The Voice’, por ajo ka lënë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...