E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Yjet

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re të Kosovës, Vjosa Osmani. Kreatori i cili tashmë po kujdeset për veshjet e saj, ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare...

Madonna, 62 vjeç, sa më e vjetër aq e mirë duket!

Madonna i bëri adhuruesit të ndiheshin mjaft të hutuar, ndërsa ngarkoi një varg fotosh në llogarinë e saj në Instagram që shfaqte një pamje tepër rinore. Kantautorja Madonna nuk ka qenë kurrë e turpshme për të ndryshuar pamjen e saj...

Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey ka qenë i vështirë, për shkak të mungesës së besimit

Artisti i njohur, Justin Bieber, së fundmi ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale. Ai ka folur për martesën me Hailey Bieber, duke theksuar se viti i parë ka qenë mjaft i vështirë, shkruan Mirror. Në një intervistë për GQ Magazine, Justin...

Janet Jackson do të shes thesare personale në ankandin e të famshmëve

Bizhuteritë, një fustan nusërie dhe veshjet e turneut janë në mes të gjërave të kujtimeve pasi ylli i muzikës vendosi për një pastrim luksativ. Me qëllim që të sigurohet që ditëlindja e saj në fundjavë do të jetë një gjë...

Hailey Bieber tregon lëkurën e pastër pa makijazh

Modelja e njohur, Hailey Bieber, është ndër më të popullarizuarat në botën e modelingut. Ajo shpesh mban të azhurnuar 34.1 milionë ndjekësit e saj, të cilët e mbështesin vazhdimisht, shkruan Daily Mail. 24-vjeçarja ka ndarë disa pamje nga rutina e saj që...

Jennifer Lopez nuk e ka askund unazën e fejesës prej një milion dollarësh në fotografitë e fundit

Aludimet për ndarjen e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po qarkullojnë në rrjet. Në disa postime të shpërndara në rrjetin social Instagram, ajo ka nxitur edhe më shumë spekulime, shkruan Daily Mail. Këngëtarja derisa ka joshur me pozat e reja, në të...

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

Khloe Kardashian së fundmi ka qenë mjaft e komentuar në faqet rozë. Kjo ka ardhur si pasojë e një fotografi të shpërndarë në rrjet, që Khloe shfaqej pa asnjë lloj ‘photoshop’-i, shkruan Daily Mail 36-vjeçarja tani po publikon një sërë imazhe, për...

Bebe Rexha sjell pamje të trupit derisa ishte e veshur me bikini, thotë se ka shtuar peshë

Artistja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, është tejet e dashur për audiencën e gjerë. Ajo përpos të rejave nga karriera profesione, shpesh ndan imazhe edhe nga përditshmëria. Kështu në një video të publikuar në Instagram, bukuroshja bionde ka sjell pamje nga...

Sylvester Stallone nuk do të rikthehet në “Creed III”

Aktori dhe producenti amerikan, Sylvester Stallone, nuk do të jetë më pjesë e “Creed”. 74 vjeçari nuk do të paraqitet në pjesën e ardhshme të “Creed”, konfirmoi përfaqësuesi i tij për Hollywood Reporter. Stallone luajti në gjashtë filma “Rocky” si kampion boksi...

Presidentja Osmani takohet me ekipin e xhudos: Lartësuat flamurin e Kosovës nëpër botë

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në botë, dhe aktualisht është në Australi pasi është zgjedhur si gjyqtare e “The Voice”. Por Rita Ora dëshmoi të hënën se nuk merr gjithmonë trajtimin VIP. Ylli i muzikës pop, 30 vjeçe,...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...