E shtunë, 23 Tetor, 2021
No menu items!
spot_img

TV / Film

Vdes në burg producenti që ishte i dënuar për vrasjen e aktores Lana Clarkson

Producenti muzikor amerikan Phil Spector ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ndërsa po vuante dënimin për vrasje. Phil Spector në karrieren e tij si producent ka punuar me Beatles, Righteous Brothers, Ike dhe Tina Turner. Ndërsa në vitin 2009, ai u...

Fillojnë xhirimet e sezonit të gjashtë të serialit “Peaky Blinders”

Peaky Blinders është ndër serialet më të shikuara nga audienca e gjerë. Tashmë është raportuar se së shpejti do të vijë edhe sezoni i gjashtë, por për shkak të pandemisë coronavirus puna është shtyrë, shkruan Daily Mail. Derisa u planifikuan në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...