E hënë, 6 Shkurt, 2023
No menu items!
spot_img

TV / Film

“Ndjehem me fat që jam e dashuruar në ty”, Dua Lipa uron me fjalë tëmbla të dashurin në ditëlindjen e tij të 22-të

Ata kanë qenë bashkë që kur filluan marrëdhëniet e tyre në qershor të vitit 2019. Dhe Dua Lipa dëshmoi se është më e dashuruar me Anwar Hadid se kurrë më parë, ndërsa ndau me fansat në rrjetet sociale disa fotografi...

Johnny Depp përpiqet t’ia rrëmbejë zemrën Angelina Joliet

Aktori i njohur, Johnny Depp, raportohet se është serioz në synimin e tij për të fituar Angelina Jolie, pasi mendon se janë perfekt për njëri-tjetrin. Disa vjet më parë ata punuan së bashku në filmin “The Tourist” (2010) dhe që...

Kanë kaluar 45 vjet nga ‘Rocky’, dhe sot aktori duket krejtësisht ndryshe

Ylli i madh i filmit, Sylvester Stallone, është i njohur më së shumti për rolin e tij në filmin “Rocky” për të cilin ai shkroi skenarin pasi shikoi një ndeshje midis Muhammad Ali dhe Chuck Wepner. Ai u nominua menjëherë...

Ish-partneri i J.Lo në kërkim të një lidhjeje të re

Ndërsa këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është duke shijuar një romancë të vjetër me Ben Affleck, ish i fejuari i saj, Alex Rodriguez po përpiqet gjithçka për ta harruar. “A-Rod është tronditur që J.Lo ka lëvizur përpara. Ai me të...

Arnold Schwarzenegger së shpejti me serial të ri në Netflix

Aktori i njohur po vjen me rol të ri. Arnold Schwarzenegger po vjen në Netflix për rolin e tij të parë në TV, shkruan Entertainment Tonight, Shërbimi transmetues ka porositur një seri të re, ende e patitulluar aventurë spiune, me protagonistë...

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Është publikuar një video e shkurtër, në të cilën paraqitet ribashkimi i shumëpritur i karaktereve të hit-serialit “Friends”. HBO Max e ka postuar një video dyminutëshe që paralajmëron episodin special të ribërjes së serialit të shumëpopullarizuar. Në videon paralajmëruese paraqiten të gjithë...

Marrëdhënia e Jennifer Lopez dhe Benn Affleck merr kahje romantike, ani pse dyshja nuk dëshirojnë të nxitohen

Jennifer Lopez thuhet të mos ketë ndjenja për ish-të dashurin e saj, Ben Affleck. Ani pse dyshja janë parë së bashku kohëve të fundit, duket se ende nuk kanë filluar të kenë ‘shkëndija’ për njëri-tjetrin, shkruan Daily Mail. Palët kanë qenë së...

Almeda Abazi shijon muajt e fundit të shtatzënisë, derisa është në pritje të një vajze

Modelja dhe prezantuesja shqiptare, Almeda Abazi, është duke shijuar muajt e fundit të shtatzënisë. Artistja, e cila jeton dhe vepron në shtetin turk, është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, akori turk Tolgahan Sayisman,...

Will Smith tregon se ka shtuar disa kilogramë: Do bëhem i sinqertë, jam në formën më të keqe të jetës time

Aktori i popullarizuar amerikan, Will Smith, duket se ka bërë një ndryshim në pamje. Megjithëse ylli i “Men in Black” është mësuar të fitojë e të humbasë peshë për rolet e tij, në këtë imazh ai ka zbuluar barkun në...

Gjërat që mund të mos i dini për aktorin Christian Bale

Në Hollywood, është e rrallë që aktorët fëmijë të mbajnë suksesin e karrierës në moshën e rritur; është më e rrallë akoma që dikush të bëhet një talent përcaktues i brezit të tij. Që nga roli i tij i...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...