E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Muzikë

Lady Gaga dhe Jlo do të këndojnë himnin kombëtar në inaugurimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jennifer Lopez do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden si president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës që do të mbahet më 20 Janar. Këngëtarja e hitit “The Bad Romance” Lady Gaga do të këndojë himnin...

Getinjo përfundon në spital

Reperi i njohur shqiptar Getinjo duket se po përballet me probleme shëndetësore. Përmes një postimi, ai sot ka njoftuar ndjekësit e tij të shumtë në Instagram, se është sëmurë dhe aktualisht po merr serum. Getinjo nuk ka treguar se për çfarë...

Enca Haxhia vjen ksaj here ndryshe

Enca Haxhia është ndër artistet shqiptare që komentohet më së shumti në faqet rozë. Ajo përmes imazheve dhe videove nga përditshmëri, arrin të informojë fansat e saj në rrjete sociale. Ani pse kohëve të fundit nuk ka pasur ndonjë prurje të...

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri që reperi të reagojë. Ditë më parë ai ka bërë...

Tayna duet me artistin e njohur

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është “Monna“ Vjen së shpejti” janë...

Artistët më të kërkuar dhe këngët më të dëgjuara gjatë vitit 2020

Muzika shpeshherë është një ndër faktorët që ndikon në disponimin e njeriut. Sipas kompanive botërore të shërbimeve audio-vizuele, këtë vit ka pasur konsum më të madh të muzikës  se sa të videove apo transmetimeve tjera. Ofruesi suedez i transmetimit të audios...

Dhurata Dora ,publikon foto sexy në Instagram

Është njëra prej këngëtarëve që nuk ka vetëm famë në trojet shqiptare  Bashkëpunimi i saj me Solking ka bërë që ajo të jetë njëra prej këngëtarëve me të kërkuara sot edhe jashtë Kosove, derisa ka bashkëpunime me Matre Gims. Në fundvit,...

Don Xhoni bën paralajmërimin e një surprize për fansat

Duket se reperi Don Xhoni po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që pas famës që mori vitin e kaluar. Artisti, i quajtur fenomeni i karantinës, edhe këtë vit është duke mbajtur primatin e një prej yjeve më të...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...