E martë, 18 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Show Biz

Nora Istrefi merr vëmendje në imazhet e reja me kostumin transparent

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në trojet shqiptare dhe jo vetëm. Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila tashmë ka zënë një vend të veçantë në estradë. Nënë e një vajze është mjaft aktive në rrjete sociale,...

E zhveshur në pjesën e sipërme, Wanda Nara ngacmon fansat me imazhet e reja

Wanda Nara arrin të tërheqë vëmendje sa herë që shpërndan imazhe në profilet e saja në rrjetet sociale. Ndërkohë që po kërkon një klub të ri për Mauro Icardin, bukuroshja kujdeset edhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo numëron...

Marrëdhënia e Jennifer Lopez dhe Benn Affleck merr kahje romantike, ani pse dyshja nuk dëshirojnë të nxitohen

Jennifer Lopez thuhet të mos ketë ndjenja për ish-të dashurin e saj, Ben Affleck. Ani pse dyshja janë parë së bashku kohëve të fundit, duket se ende nuk kanë filluar të kenë ‘shkëndija’ për njëri-tjetrin, shkruan Daily Mail. Palët kanë qenë së...

Dëshironte pushime luksoze në Maldive, Rezarta Shkurta bëhet për spital

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, mesa duket gjatë këtyre ditëve nuk është ndjerë mirë. Kjo pasi ajo ka treguar përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, se është detyruar të marrë trajtim në spital. Në imazhin e ndarë...

44-vjeçari bie në hall me fansat, i kërkojnë të ndahet nga e dashura 19 vite më e re

Një 44-vjeçar, i cili është dashuruar me një vajzë 19 vite më të re se ai, ka rënë në hall me fansat. Ata i kërkojnë që të ndahet nga ajo. Michael Stomatuk dhe e dashura e tij 25-vjeçare, Emily...

Futbollisti i famshëm i Tottenhamit, Dele Alli kapet duke u përqafuar me vajzën e Pep Guardiolës

Ylli i futbollit Dele Alli është parë me vajzën e Manchester City, Pep Guardiola. Mesfushori – i cili nuk ka shënuar në Premier League gjatë gjithë sezonit – u bashkua me Marian në një lokal, shkruan The Sun. Përshtatshëm për një lojtar...

Arbenita Ismajli shfaqet në top formë pas lindjes së vajzës

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është tejet e dashur për audiencën e gjerë. Ajo javë më parë bëri të ditur se është bërë nënë për herë të parë, teksa është shprehur se ende nuk i besohet se ka marrë...

U bë nënë për herë të parë, Arbenita flet e emocionuar pas lindjes së vajzës

Arbenita ende nuk e beson që është bërë nënë. Modelja Arbenita Ismajli ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë, Ajo dhe partneri i saj, reperi Fero, vendosën që vajzën ta pagëzonin...

Uroi festën me foto provokuese, Era Istrefi pendohet dhe i fshin ato

Era tërhoqi vëmendjen e fansave me veprimin e fundit. Këngëtarja Era Istrefi si shumë prej të famshmëve të tjerë, shfrytëzoi rrjetet sociale për të uruar festën e Fitër Bajramit, Artistja postoi një kolazh fotografish, ku në disa prej tyre ishte bashkë...

Capital T: Gjithkush po bën këngë e klikime, edhe sa bëhet mirë

Ai është njëri prej artistëve më të pëlqyer në estradë, i cili tashmë ka pushtuar tregun prej shumë vitesh. Fjala është për reperin e njohur Capital T, ndërsa admirohet në masë të madhe edhe nga publiku. Krijuesi i hitit “Kujtime” së...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Richard Mille prezantoi një orë dore që kushton 821 mijë euro

Partneriteti i McLaren me Richard Mille ka rezultuar në një orë të re të shtrenjtë. Është një model RM 40-01...