E shtunë, 25 Mars, 2023
No menu items!
spot_img

Shqipëri

Shqipëri: 61-vjeçarja kapet duke kryer marrëdhënie seksuale me një 29-vjeçar

Policia e Tiranës e ka arrestuar një grua 61-vjeçare e cila u kap në ambientin e një hoteli duke kryer marrëdhënie seksuale me një djalë 29-vjeçar. Sipas policisë shtetasja me inicialet N.P është kapur në flagrancë duke kryer seks me...

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

Është publikuar një video e Olsës bashkë me Atdheun tashmë protagonist i emisionit. Autorja e “Përputhen” shihet duke e intervistuar Atdheun, Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e Bllokut Official” siç duket ka demaskuar publikisht autoren e emisionit duke e fuqizuar...

Enca sjell verën, pozon në bikini

Këngëtarja po vazhdon të relaksohet në një vend malor. Enca, përveç imazheve në historinë e saj ka publikuar edhe një në Instagram, E veshur në bikini pranë një xhakuzi ajo ka pozuar duke venë në pah gjoksin e saj teksa mban...

Udhëtoi nga Aeroporti i Rinasit, shqiptari konfirmohet me variantin e ri të koronavirusit

Një vajzë që ka udhëtuar nga Aeroporti i Rinasit në drejtim të Gjermanisë është konstatuar mbartëse e mutacionit britanik të Coronavirusit. Mediet gjermane raportojnë për shfaqjen për herë të parë të mutacionit në rajonin e Hochtaunus. Siç raporton Frankfurter Allgemeine Zeitung,...

Gjashtë mijë trupa amerikane të pajisura për luftë zbarkojnë në Shqipëri

Shqipëria dhe Forcat e Armatosura vijojnë përgatitjet për të mikpritur “Defender Europe 21”, një nga stërvitjet më të mëdha të ushtrisë amerikane në Evropë. Për të parë nga afër përgatitjet, vendin tonë po e viziton zëvendëskomandanti i Ushtrisë amerikane në...

Edi Rama merr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka marr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19. Ai kishte thënë se, ka nisur cikli i injektimi i mbi 1 mijë dozave të reja. “Nis edhe cikli i parë për mbi 1,000 të tjerë me...

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Një pjesë e vaksinave kundër COVID-19 të blera prej kompanisë Pfizer nga qeveria do të vijnë sot në Shqipëri. Njoftimin e kishte bërë dy ditë më parë kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Korçë. Sipas tij, vendi do të marrë...

Një thirrje tjetër për ndihmë vjen nga Labinot Tahiri për shërimin e Floriana Musliut

Pas shumë nismave dhe sukseseve të arritura në apelin për ndihmë për shërimin e personave të prekur nga sëmundje të ndryshme të organizuara nga këngëtari i njohur kosovar Labinot Tahiri, edhe këtë herë ai ka bërë thirrje për ndihmë...

Hej zot na ruaj i riu shqiptar filmon të moshuarën duke bërë magji

Kemi dëgjuar shpesh se magjia ekziston dhe se pasojat e kësaj vepre të konsideruar me fuqi të lashta, janë me të vërtetë të forta. Edhe në ditët e sotme kjo fjalë qarkullon dhe përdoret në disa forma. Kryesisht në disa fshatra...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...