E martë, 19 Janar, 2021
No menu items!

Shqipëri

Hej zot na ruaj i riu shqiptar filmon të moshuarën duke bërë magji

Kemi dëgjuar shpesh se magjia ekziston dhe se pasojat e kësaj vepre të konsideruar me fuqi të lashta, janë me të vërtetë të forta. Edhe në ditët e sotme kjo fjalë qarkullon dhe përdoret në disa forma. Kryesisht në disa fshatra...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon prapaskenat

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me...