E diel, 22 Maj, 2022
No menu items!
spot_img

Botë

Pas marrjes së vaksinës së Pfizer, mjekja meksikane përfundon në spital – autoritet thonë se ajo më herët kishte probleme me reaksione alergjike

Autoritetet meksikane kanë bërë të ditur se janë duke hetuar rastin e mjekes 32-vjeçe, e cila është hospitalizuar pasi është vaksinuar kundër COVID-19 me vaksinën e Pfizer dhe BioNtech, shkruan Reuters. Mjekja emri i të cilës nuk është bërë publik,...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...