E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Cardi B lanson këngën e re “Up”

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Ylli 28-vjeçar i hip-hopit e ka bërë të ditur lajmin se, të premten më 5 shkurt do ta publikojë këngën e saj të re, me titull “Up”.

Krahas një punimi artistik në të cilin reperja shfaqet mjaft atraktive, të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Cardi kishte shkruar: “Kënga ime e re ‘Up’ lansohet këtë të premte! SHKOJMË #Up”.

Kënga e ardhshme do ta shënojë lansimin e parë të rep artistes për vitin 2021, dhe vjen pas hitit kontrovers të publikuar në gusht të vitit të kaluar, “WAP”, pjesë e së cilit ishte edhe Megan Thee Stallion.

Yll i hitit “Hustlers”, Cardi B, është duke punuar rreth albumit të ri i cili vjen pas incizimit shumë të suksesshëm të vitit 2018, “Invasion of Privacy”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -