E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Capital T merr dekoratë

Duhet lexuar

Për 24 orë policia gjobiti 557 qytetarë për mosrespektim të Ligjit për Pandeminë

Qytetarët të cilët nuk janë duke i respektuar masat e marra nga institucionet shëndetësore e shtetërore për parandalimin e...

Dyshimet për manipulime shtyjnë certifikimin e rezultatit zgjedhor

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) i është kthyer sërish punës të hënën pasdite, pak orë pasi Paneli Zgjedhor...

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Reperi, Capital T ishte nga fytyrat e njohura publike i cili kontribuoi në ndihma për Shqipërinë pas tërmetit.

Ai është dekoruar me dekoratë nga Bashkia e Shijakut për ndihmën që ka ofruar.

Kapo publikoi një fotografi në Instagram, teksa falënderoi Kryetarin e Bashkisë Elton Arbana.

‘Termeti i fundit ne Shqiperi ishte nder katastrofat natyrore me te medha dhe me vdekjeprurese ne vendin tone dhe te gjithe ne dhame kontributin maksimal ne cfare kishim mundesi. Nder ta isha dhe une, ku me kete rast bashkia me e prekur, ajo e Shijakut me nderoi me dekorate. Shfrytezoj rastin te falenderoj kryetarin e bashkise @eltonarbana per respektin dhe ta uroj per punen e mrekullueshme’, ka shkruar ai

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Për 24 orë policia gjobiti 557 qytetarë për mosrespektim të Ligjit për Pandeminë

Qytetarët të cilët nuk janë duke i respektuar masat e marra nga institucionet shëndetësore e shtetërore për parandalimin e...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -